Sipariş Hattı


İstatistikler

Aktif  : 1
Dün  : 26
Bugün  : 23
Toplam  : 79547

Hava Durumu

Fethiye booked.net
+15...+27° C

uludağ tıcaret


Odun
Firmamız kışın soğuklara karşı en büyük dostumuz olan odun çeşitlerinin satışı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Meşe odunu, Çam odunu ve diğer çeşitlere kolayca sahip olmak için bizimle iletişime geçiniz.
 
Kömür
Günlük hayatta ısınmak için kullandığımız kömür'lerin ticaretiyle uğraşan firmamız siz müşterilerine yine birbirinden farklı kömür şeçenekleri sunmaktadır. detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
Magal Kömürü
Uludağ Ticaret olarak pikniklerinizin vazgeçilmezi olan mangalların ve mangal kömürlerinin satışını yapmaktayız. Birbirinden farklı seçeneklerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçiniz.
 
Soba Kömürü
Firmamız Günlük hayatta en ekonomik ısınma kaynaklarından birisi olan Soba Çeşitlerinin ticaretini yapmaktadır. Sobalarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için bizlerle iletişime geçiniz.
 
Tüp - Lipetgaz
Firmamız mutfağımızın temel ihtiyacı olan ocak gazı alanında Lipetgaz markasının bayisi olup, güvenle tüplerinizi değiştirme olanağı sağlamaktadır. detaylı bilgiler için bizlerle iletişime geçiniz.
 
Topçam Madran
Uludağ Ticaret olarak Topçam Madran Suları damacana bayisi olup evlere ve işyerlerine su servisi yapmaktayız. Yaşamımızın en temelinde bulunan suya önem veriyorsanız bizimle iletişime geçiniz.